0,0 Puan 0 Yorum

Egemen temizlik 6 yıllık tecrübe ve birikimleri ile siz değerli müşterilerine Kayseri başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam etmektedir. Kalite ve güveni esas alan Egemen Temizlik, hizmet kalitesini her zaman yükseltmektedir.

Firmamız Fabrika Temizliği, Personel Temini, Dönemsel Personel Temini, Ofis Temizliği, Periyodik Ofis Temizliği alanlarında en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Egemen temizlik deneyimli ve işinde uzman personellerle ihtiyaçlarınıza doğru ve hızlı çözümler sunar.

Bizim için başarı; müşteri memnuniyetinde öncelikli olan karşılıklı güven, hızlı, kaliteli ve zamanında bir defada doğru işi yapmaktır. Bu yüzden Egemen Temizlik çalışanları işçi sağlığı ve çevre eğitimleri ile çalışanlarını bilinçlendirir, kullandığı tüm ekipman ve kimyasal malzemeleri sertifikalı ürünlerden tercih eder.

Üstlenilen her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdürebilen şirketimiz sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan firmalardandır. Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve personel eğitimine birinci derecede önem veren yönetimimiz ve bu bilinçte eğitilen profesyonel kadromuz ile sizlerin kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir çözüm ortağınız olmayı umuyoruz.

Sahabiye Mh. Ahmet Paşa Cd. Buyurkan Sk. Türkaslan İş Merkezi Kat:5 D:10 Kocasinan / KAYSERİ

REFERANSLAR

Hilton
Muka
Karsu
Vivense
Fimaj
Yorum Yaz
GİRİŞ KAYIT OL