0,0 Puan 0 Yorum

Sloganımız olan ''en iyisi o en rahatı o.'' ifadesini düstur edindik ve “Yatak” tanımının kökten değişebileceğine inandık. Herşeye sıfırdan başladık. 30 yıllık deneyimimiz ile sizler için en iyisini hayal ettik: “Rubino” Rahat, huzurlu ve sağlıklı olmanın yolu, iyi bir uykudan geçer.
Yatak yaşamımınızın üçte birini paylaştığımız ciddi bir sağlık ürünüdür. Doğru yatağı seçmek ise, kaliteli bir uykunun olmazsa olmazıdır. Yanlış seçilmiş bir yatakta uyumak kaslar, sinirler ve damarlar üzerinde baskı yaparak bel ve sırt ağrılarının oluşmasına neden olur. Doğru bir yatak ise, vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı olur.172800 Metreküp sünger ürettik. Ürettiğimiz süngerler başta Rubino olmak üzere Türkiye’nin lokomotif yatak markalarında kullanılıyor.
5626 Dönüm antialerjik ve antibakteriyel özellikte yatak kumaşı dokuduk. Rubino, mantar ve bakteri oluşumuna karşı sağlığınızı korur.970200 adet yatak ürettik ve her geçen gün üretmeye çalışıyoruz. Tek bir amacımız var: “Her eve girebilmek…”

19. Cd. No:19, 38070 Kayseri Osb/Melikgazi/Kayseri

REFERANSLAR

Henüz Referans Kaydı Yok
Yorum Yaz
GİRİŞ KAYIT OL