Hakkımızda

Binlerce satıcının tek çatı altında toplandığı, oteller için satınalma platformudur.

Turizmin kalbi Akdeniz ve İç Anadolu’nun gözdesi Kapadokya otelleri başta olmak üzere binlerce otele ulaşıp, markanızı otel yöneticileri ile bir araya getiren otele.com.tr; katalog, web sitesi, mobil uygulama ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlar.

Profesyonel Katalog

En iyi şekilde planlanmış ve tasarlanmış profesyonel kataloğumuzda yer alın! Size özel sayfanızda firmanızı ve ürünlerinizi tanıtın. Daha prestijli bir etki için reklam verebilirsiniz.

Satışlarınızı Arttırın

Sizi binlerce otele ulaştırıyoruz ve satışlarınızı arttırıyoruz! Akdeniz ve İç Anadolu’da en az 2.000 otelin satınalma ve yöneticilerine erişme olanağı.

Web Sitesi & Mobil Uygulama

Otele.com.tr web siteside ve mobil uygulamasında ücretsiz firma sayfası. Sayfanız markanıza özeldir ve istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi, firmanızı tanıtabilir ve otellerin sizden teklif istemesini sağlayabilirsiniz.

Hızlı, Pratik İletişim

Mobil uygulama ile teklifleri ve fırsatları kaçırmayın! Otele.com.tr mobil uygulaması size anlık olarak bilgi akışı sağlar. Bu sayede anlık gelişmelerden hemen haberdar olur ve fırsatları kaçırmazsınız.

Google’da Yükselin

Otele.com.tr Google dostu altyapıya sahiptir. Bu sayede firmanızın Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer alma olasılığı daha fazladır.

GİRİŞ KAYIT OL